Optimalizace energií

V rámci energetického poradenství optimalizujeme spotřebu energií. Důvody pro vyšší spotřebu nebo cenu může být několik. Vždy se snažíme najít optimální řešení. Pro naše klienty jsme ochotni vyjednat individuální ceny s dodavateli elektrické energie nebo zemního plynu.

Hlavní činnosti v oblasti energií:

Distribuční sazby stanovují dnes zhruba 50% celkové ceny elektrické energie. Jednotlivé sazby se liší typem odběratele a jeho způsobu využívání elektrické energie. Distribuční sazby jsou rozděleny na jednotarifní a dvoutarifní.

Jednotarifní sazby jsou využívány zejména ve standardním typu domácností, zejména v bytových a panelových domech.

Dvoutarifní sazby jsou využívány při instalaci elektrických bojlerů, přímotopných spotřebičů nebo tepelných čerpadel. Ve dvoutarifních sazbách platí spínání vysokého a nízkého tarifu v závislosti na danou sazbu. Časová pásma na spínání vysokého a nízkého tarifu jsou vždy uvedena na webových stránkách distributora, tzn. ČEZ, PRE, EON.

Správná volba distribuční sazby a zároveň správné nastavení hodnoty hlavního jističe můžou vést k úspoře až 50% z celkové roční ceny elektrické energie.

Naše společnost Vám pomůže s výběrem nejvýhodnějšího dodavatele pro Vaše odběrná místa. Celý proces změny dodavatele včetně nabídky individuálních cen uděláme za Vás.

Zpravidla největší spotřeba energií se týká vytápění, ať rodinného domu nebo bytu. Pomůžeme Vám najít optimální zdroj vytápění, který sníží Vaše náklady na energie. V rámci výměny zdroje vytápění, vyřizujeme za klienta tzv. ,,kotlíkovou dotaci“ v rámci Plzeňského kraje, kde klient získá dotaci na nový zdroj vytápění 127.500,- Kč.

Kotlíkové dotace

Stavíte rodinný dům? Potřebujete zařídit nový odběr elektrické energie? Zařídíme za Vás veškerou dokumentaci, včetně výběru nového dodavatele, výběru vhodné distribuční sazby a zajištění potřebných revizních zpráv.

Dále v této oblasti zajišťujeme tyto služby:

  • Energietický audit
  • Průkaz energetické náročnosti budovy
  • Revizní zprávy
Jak vám můžeme pomoci?

Kontaktujte nás v kanceláři Madnat nebo předložte obchodní dotaz on-line.

Objevte možnosti úspor. Máte zájem o bezplatnou konzultaci?